Galvaniz Sac


Kullanım alanı son derece geniş olan ve çeşitli nedenlerle tercih edilen galvaniz sac çeşitleri her iki tarafı da çinko ile kaplı olan karbon çelik sac çeşitleridir. Metalin korozyon gibi durumlardan etkilenmemesi için çinko ile kaplanıyor. Bu kaplama işlemi sonrasında ise galvaniz sac ortaya çıkıyor. Bu ürünler tüm ıslak ve nemli zeminlerde rahatlıkla kullanılabilen sac çeşitleridir. Alternatifinin bulunmaması galvaniz sacların özel ürünler arasında bulunmasını sağlamıştır. Bu ürünlerin tercih edilmesinin hem avantajı çok fazladır hem de kullanım alanları son derece geniştir. Firmamız tarafından satışı yapılan galvaniz sac çeşitleri son derece detaylı ve titiz işlemler sonucunda ortaya çıkarılan ürün çeşitleridir.

Galvaniz Sac Avantajları Nelerdir?

Galvaniz sacın avantajları arasında çok farklı olumlu yönler sayılabilir. Bunlardan birisi de bu saclardan üretilen ürünlerin direncinin yüksek olmasıdır. Özellikle nem ve suya maruz kalacak olan ürünlerin üretilmesinde bu sac çeşitleri son derece idealdir. Çok işlevsel olan bu saclar aynı zamanda daha uzun bir kullanım imkânı sunuyor. Ürünlerin ömrünü uzatan ve nem gibi olumsuzluklar karşısında deformasyona uğramayan galvaniz sac çeşitleri ekonomik fiyatlarda üretilen saclardır. Hem ürünlerin ömrünün uzun olması hem de kendisinin ulaşılabilir fiyatlarda temin edilebilmesi bu sacların müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Kullanım sektörlerinin geniş olmasının en önemli nedeni dayanıklılığının çok yüksek olmasıdır.

Galvaniz Sac Kullanım Alanları Nerelerdir?

Galvaniz sac ürünlerimizin kullanıldığı alanlar arasında çok farklı sektörler sayılabiliyor. Bu saclara uygun bir şekil verildiğinde yapı sektöründe çok geniş bir kullanım alanı buluyor. Çatı kaplama alanları, binaların hem iç hem de dış yüzeylerinde kullanılabiliyor. Bunlara ek olarak dayanıklılığı sayesinde beyaz eşya üretiminde de galvaniz saclardan yararlanılıyor. Bu ürünler otomotiv sektörünün de vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Otomotiv de hem iç parçaların hem de dış parçaların meydana getirilmesinde son derece işlevsel saclardır. Kalitesi yüksek, mevsim şartları karşısında deforme olmayan yapısı sayesinde galvaniz sac son derece popüler bir malzemedir. Ürün seçeneklerini görmek ve üretim için sipariş vermek isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Galvaniz Sac