Sac Büküm


Uzun süredir faaliyetlerini devam ettiren firmamız sac büküm hizmetleri konusunda son derece profesyonel destekler sunmaya özen gösteriyor. Sanayi sektörünün birçok farklı alanında kullanılan sac malzemeler firmamızın çalışmaları sonunda hem kesme hem de bükme işlemleri konusunda kullanıcıya yardımcı olmaktadır. Çalışmalarımız sırasında 0 ile 6 mm arasındaki saclar üzerine rahatlıkla büküm işlemi yapan firmamız müşteri gereksinimlerini karşılamaya büyük bir özen gösteriyor. Kusursuz bir bükme işlemi için yeni nesil teknolojilerin kullanmayı da ihmal etmiyoruz. Farklı büyük çeşitleri sayesinde ihtiyaç duyulan hemen her türlü işlemin yapılmasına özen gösteriyoruz. Uygun fiyat koşulları sayesinde firmamız son derece profesyonel bir çalışma ortaya çıkarıyor.

Sac Büküm Nedir?

Sac büküm işlemi metallerin istenilen şekilde bükülerek biçim kazandırılması işlemidir. Bu işlem geleneksel yöntemlerin terk edildiği ve tamamen yüksek teknolojilerin kullanıldığı üretim çalışmaları sonrasında ortaya çıkarılan işlemlerdir. Firmaların ya da kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak farklı kalınlıklarda metalleri keserek istenilen büküm işleminin yapılmasını sağlıyoruz. Hemen her türlü sanayi sektörüne uygun olarak sac büküm işleminin gerçekleştirilmesine önem veriyoruz. Silindir büküm, konik büküm, kılıcına büküm gibi çok farklı büküm çeşitlerimiz bulunuyor. Müşteri gereksinimleri doğrultusunda hemen her türlü uygulamayı gerçekleştiren firmamız olması gereken tüm standartları da göz önünde bulundurmaktadır. Sac bükme işlemleri konusunda hem teknik açıdan hem de deneyim bakımından çok geniş bir çalışan potansiyeline sahibiz.

Sac Büküm Hizmetleri

Sanayi sektörlerinin vazgeçilmez ürünlerden biri olan metallerin şekillendirilme işlemlerinde büküm uygulaması çok fazla ihtiyaç duyulan bir alandır. Müşterilerimizin maddi kayıplar yaşamaması açısından mutlaka en kaliteli metallerin kullanılmasına ve büküm işlemlerinin istenilen milimetrik ölçülerde yapılmasına özen gösteriyoruz. Çok yüksek kapasiteli işlerde dahi kaliteden ödün vermeden müşteri gereksinimlerinin tam olarak karşılanmasına özen gösteriyoruz. Geniş müşteri yelpazesine hitap çalışmalarımız sayesinde her sektörde kullanılabilecek tarzdan sac büküm işlemi yapılmasına özen gösteriyoruz. Tüm yapılan işlemler en iyi teknolojilerin ürünü olan makinelerde yapılmaktadır. Kalite standartlarının yüksek olması ve müşteri memnuniyeti gibi konularda titiz çalışan personellerimiz istediğiniz ölçülerde sac büküm hizmeti vermektedir.

Siyah Büküm