Siyah Sac


Döküm işlemi sonucunda ortaya çıkarılan ve dikdörtgen kesitlere sahip olan siyah sac, kullanım alanları son derece geniş olan sac çeşitleri arasında yer alıyor. Firmamızın satşını yaptığı bu sac çeşidi lazer kesimine en uygun saclardan biridir. Hadde işleminden sonra yassı çelik formunu alan siyah sac kolayca şekillendirilebilmektedir. Kolay şekil alabilen özelliği sayesinde çelik daha büyük boyutlarda da üretilebiliyor. İşlem sırasında firmamız herhangi bir gecikmeye yer vermeden son derece uygun maliyetlerde bu sac çeşidinin üretimini yapıyor. Kullanımı çok geniş olan bu sac çeşidi soğuduktan sonra biraz büzülerek kontrol edilmesi diğer saclara göre daha zor hale gelir.

Siyah Sac Kullanım Alanları

Siyah sac çeşidi kullanım alanları son derece geniş saclardır. Bu sacların kullanımı arasında demiryolu rayları en çok kullanılan alanların başında geliyor. Aynı zamanda iş makinelerinin imalatı, çelik kasaların üretimi ile gemi ve tersanelerde çok fazla kullanılmaktadır. Siyah sac çeşitlerinin tercih edildiği alanlar arasında depolama tankları, konteynerler, kazan imalatı gibi alanlar da bulunuyor. Gemilerin iç kısımları ve omurga kısımlarında da bu saclar çok fazla kullanılıyor. Kullanım alanlarının geniş olması bu ürünlerin karakteristik özelliklerinden kaynaklanıyor. Firmamızın satışını yaptığı siyah sac çeşitleri hemen her sektörde kullanılabilecek bir kalitededir ve son derece kalitesi de yüksektir.

Siyah Sac Tercih Edilme Nedenleri

Siyah sac çeşitleri kesin olarak şekil ve tolerans beklenmediği durumlarda tercih edilen ürünlerdir. Kaynaklanabilir bir ürün olduğundan inşaat makinelerinin ve iş makinelerinin imalatında çok fazla tercih edilmektedir. Bu ürünleri firmamız müşteri isteklerine göre hazırlayarak teslim edebiliyor. Yüksek dayanıklılığı olan bu ürünler levhaların yapımında çok fazla tercih ediliyor. Mevsim şartları karşısında deforme olmaması ve kolay kolay bozulmayan bir yapıya sahip olması bu ürünlerin kalitesini belli eden özelliklerdir. Kullanım alanlarına göre üretilen bu ürünler işlevselliği ile son derece dikkat çeken ürünlerdir. Müşteri gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaya özen gösteren firmamız son derece yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyor. Siyah sac gereksinimleriniz için firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.

Siyah Sac