Yangın Kapısı


Yapı sektöründe artık son derece alışılagelen kapı türlerinden birisi de yangın kapılarıdır. Can güvenliği açısından yangın kapıları binalar da son derece gerekli kapı türleridir. Farklı boyutlarda ve şekillerde tasarladığımız yangın kapısı modelleri standartları son derece geniş kapı türleridir. Her zaman kullanılabilecek olan bu kapılar üretimleri sırasında büyük bir özen gösteriliyor. Yangından etkilenmeyen ve kişileri güvenceye alan bu kapılar kullanılacak alana göre farklı formlarda üretiliyor. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilen yangın kapısı çeşitleri kullanıcı gereksinimlerine en iyi yanıt veren kapı çeşitleri arasında yerini alıyor. Kalite standartları bakımından firmamız en iyisini ortaya çıkarıyor ve müşteri memnuniyetini de en iyi şekilde sağlıyor.

Yangına En Dayanıklı Kapı Modelleri

Özel malzemelerden üretilen ve güçlü yalıtım özelliklerine sahip olan yangın kapısı çeşitleri son derece ideal tasarımlardır. Dayanıklılık açısından kalite standartları son derece yüksektir. Hemen her türlü durumda bu kapılar en iyi korumayı sağlamaktadır. Son derece sağlıklı bir kullanım özelliğine sahip olarak üretilebilen kapı modelleridir. Üretiminden sonra çeşitli dayanıklılık testlerinden geçirilen kapı modelleri müşteri ihtiyacına en uygun yanıtı verecek kalitede üretilmektedir. Her zaman tercih edebileceğiniz bu kapılar binalarınızın güvenlik ihtiyaçları açısından son derece önemlidir. Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği yangın kapıların da renk ve model skalası da son derece geniş olup kolay kolay deforme olmayacak ürünler temin edebilirsiniz.

Yangın Kapılarının Kullanım Alanları

Yangın kapısı çeşitleri insan yaşamının bulunduğu yerde bulunması son derece önemli kapılardır. Bu kapı çeşitleri özellikle toplu yaşam alanlarında son derece önemli kapılardır. Hastanelerde, restoranlarda, kamu kurumlarında, okullarda, üniversite binalarında, apartman türü yapılarda yangın kapılarının kullanımı büyük bir önem taşıyor. Yüksek ısıdan etkilenmeyen ve yangını kolay kolay diğer tarafa sızdırmayan bu kapılar yeri geldiğinde önemli bir hayat kurtarıcı olmaktadır. Kalitesinden ödün verilmeden tasarladığımız yangın kapısı modelleri kullanılacak olan sektöre göre de farklılık göstermektedir. Yangın olmadığı durumlarda ise dışarıdan ortama girilmemesi için sağlam bir kilit sistemi bulunuyor. Ürünlerimizden yararlanmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Üretilen kapılar tam zamanında müşterilerimize teslim ediliyor.

Yangin Kapısı